Proginių suknelių nuoma

Perkant ar nuomojantis proginę suknelę visada yra svarbu atsižvelgti į daugelį kintamųjų, kad vėliau šventės metu netektų jaustis nepatogiai.

Pirmiausia atsižvelkite į metų laiką. Vienos proginės suknelės puikiai tinka šiltam metų laiku, tačiau jų nepatartina dėvėti šaltuoju metų laiku. Vasarą idealiai tinka šviesių įvairiaspalvių atspalvių trumpos medvilninės suknelės, kurios neleis sukaisti ir užtikrins lengvumo pojūtį. Tuo tarpu žiemos metu geriau rinktis juodos spalvos aprangą, nes ji pasižymi aukštesniu šilumos sulaikymo laipsniu. Taip pat be rankovių ar be petnešelių suknelės nėra idealus pasirinkimas žiemos metu. Renkantis proginę suknelę, reiktų atkreipti dėmesį ir į orų prognozę, prognozuojamą šventės dieną.

Antra, proginės suknelės pasirinkimas labai priklauso ir nuo Jūsų kūno formos. Proginės suknelės siluetas turi atitikti Jūsų figūrą- pabrėžti privalumus ir paslėpti trūkumus. Tai yra svarbus akcentas, kurio nereiktų pamiršti nuomojantis ar perkant proginę suknelę.Taip pat perkant ar nuomojantis proginę suknelę, ieškokite tokios, kuri atspindėtų Jūsų asmenybę. Jeigu Jūs nesekate naujausių mados naujienų ir stilių, tai greičiausiai mieliau rinksitės tradicinio ir elegantiško stiliaus progines sukneles. Jūs jausitės žymiai geriau, jeigu rinksitės tą suknelę, kuri atspindi Jūsų asmenybę, negu renkantis proginę suknelę, kuri atitiktų naujausias mados tendencijas. Nepriklausomai nuo to kokią proginę suknelę išsirinksite, ji turi būti patogi ir puikiai derėti prie Jūsų kūno.

Trečia proginę suknelę reikia pritaikyti pagal šventės pobūdį, aprangos kodą bei etiketo taisykles. Kiekviena šventė, įvykis, renginys reikalauja atitinkamo aprangos stiliaus ir derėtų į tai atkreipti dėmesį perkant ar nuomojantis proginę suknelę. Tačiau niekada negalima užmiršti ir savo individualaus stiliaus. Todėl, net ir preciziškai laikantis atitinkamo aprangos stiliaus, visada galima sukurti nuosavą įvaizdį ir išsiskirti minioje.

Ketvirta, iš anksto verta žinoti kokią pinigų sumą ketinate išleisti. Jeigu turimas biudžetas nėra didelis visada geriau yra pasinaudoti proginių suknelių nuomos paslaugom, negu gaišti laiką, naujos pigios suknelės paieškai. Taip pat proginės suknelės nuoma dažniausiai yra geresnis variantas, jei planuojate suknelę dėvėti tik vieną kartą. Tai leis pasipuošti ir atrodyti gražiai su daug mažesnėm išlaidom negu tai reiktų padaryti, perkant naują suknelę.

Kadangi yra nemažai veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis proginę suknelę, patariame visada pasitarti su aprangos specialistais, ar apsilankyti mūsų proginių suknelių nuomos salone Vilniuje  ir pasikonsultuoti su mūsų darbuotojom.

Mes žinome, kad surasti tinkamą proginę suknelę, dažnai užima labai daug laiko ir nėra lengva išsirinkti tą suknelę, kuri apsuktų visiem galvas ir su kuria atrodytumėte nuostabiai. Štai kodėl mūsų proginių suknelių salone Vilniuje dirba profesionalios darbuotojos, kurios tai supranta, ir atsižvelgdamos į Jūsų poreikius ir šventinį įvykį pasiūlys geriausius variantus, galinčius palengvinti Jums šią užduotį.