Vestuvinių suknelių nuoma

Šiame puslapyje pateikiame informaciją, kuri mūsų manymu turėtų padėti Jums lengviau išsirinkti vestuvinę suknelę.

Vestuvės merginos gyvenime dažniausiai yra pats svarbiausias įvykis gyvenime.  Vestuvių metu visada norima atrodyti gražiausiai ir nustelbti visus, esančius aplinkui.  Prieš didžiąją dieną daug kas turi būti padaryta,  bet ,be abejonės, vienas iš svarbiausių dalykų yra nusipirkti ar išsinuomoti vestuvinę suknelę. Vestuvinės suknelės nuoma yra teisingas pasirinkimas,  jeigu nenorima per daug išlaidauti, nes nuomos kaina visada yra  mažesnė nei perkant.

Kadangi ne visada yra lengva išsirinkti Jums skirtą vestuvinę suknelę, o paieškos dažniausiai užima nemažai laiko, pateiksime mūsų manymu svarbiausius klausimus, į kuriuos reiktų atsakyti, kad vestuvinės suknelės paieška taptų daug lengvesnė.

Pirmiausia turite apsispręsti kokią vestuvinę suknelę norite dėvėti. Kadangi yra tūkstančiai įvairiausių vestuvinių suknelių rūšių,  dažnai bandoma peržiūrėti kiek įmanoma daugiau, neturint aiškių prioritetų ir kriterijų, kokios vestuvinės suknelės iš tikrųjų norite.

Kad būtų lengviau apsispręsti dėl vestuvinės suknelės, pradėkite nuo klausimo, ar Jūs norite baltos ar spalvotos vestuvinės suknelės? Jeigu Jūs norite dėvėti labiau iššaukiančią ir netradicinę vestuvinę suknelę, tai spalvotos suknelės pasirinkimas gali būti vienas iš variantų. Tačiau jeigu norite labiau tradiciškos, tada patartina rinktis baltą suknelę.

Ar siūsitės suknelę pagal individualų užsakymą ar rinksitės sukurtą dizainerio? Tai taip pat svarbus klausimas, leisiantis aiškiau apsispręsti dėl  vestuvinės suknelės.

Ar prie altoriaus norite eiti su ilgu ar trumpu šleifu? Nesvarbu ką nuspręsite, bet visada žinokite, kad dėl Jūsų pačių yra labai svarbu su vestuvine suknele jaustis patogiai. Nes kitu atveju, bus nepatogu nei šokti, nei linksmintis.

Taip pat nusistatykite biudžeto skirto vestuvinei suknelei viršutinę ribą. Tai leis Jums aiškiai įvertinti, ką geriau pasirinkti: pirkti vestuvinę suknelę ar rinktis vestuvinės suknelės nuomos paslaugas. Dažnai merginos pasirenka pastarąjį variantą, nes net ir galėdamos sau leisti įsigyti naują vestuvinę suknelę,  mieliau skirtumą tarp pirkimo ir vestuvinės suknelės nuomos kainos investuoja į būsimos šeimos biudžetą.

Susidarydama aiškius kriterijus ir atmesdama netinkamus variantus, turėsite daug aiškesnį vaizdą kokios iš tikrųjų suknelės trokštate, o ir paieška tada taps lengvesnė, greitesnė ir mažiau varginanti.

Ir galiausiai…

Vadovaukitės savo nuojauta ir jausmais. Kitų nuomonė gali būt tik patariamoji, tačiau galutinį sprendimą turite priimti Jūs pati, nes tai – Jūsų didžiausia šventė gyvenime ir tik Jūs pati galiausiai galite nuspręsti, ar ši suknelė yra būtent ta, kurios ir ieškojote.

Taip pat visada svarbu vestuvinės suknelės paieškas, ar tai būtų pirkimas ar vestuvinės suknelės nuoma pradėti bent pora mėnesių prieš didžiąją šventę, nes daug laiko atima pati paieška, taisymai ir aksesuarų derančių prie suknelės radimas. Visada geriau viską pradėti anksčiau, kad vėliau kelios dienos prieš vestuves jaustumėtės rami ir patenkinta, jog esate pasiruošusi savo laimingiausiai dienai gyvenime.

Patarimai, jeigu nuspręsite nuomotis vestuvinę suknelę

Pasitarkite su eksperte. Žinoma Jūs galite viską daryti ir pati, bet iš savo patirties žinome, kad dauguma nuotakų būna labiau patenkintos gavusios patarimų ir pagalbos iš vestuvių ekspertės, kuri seka naujausias tendencijas, yra aprengusi ne vieną nuotaką ir savo darbą bei interesus yra paskyrusi šiai sričiai.

Nuspręskite dėl savo stiliaus. Elegantiškas, romantiškas, princesės, modernus ar tradiciškas? Jūsų vestuvinė suknelė yra atspindys Jūsų asmenybės ir mėgstamo stiliaus, todėl gerai pagalvokite, ką savo išvaizda norėtumėte atspindėti savo įsimintiniausią dieną gyvenime.

Nebijokite būti skirtinga. Vestuvinė suknelė gali būti labai gražiai papuoštą įvairių aksesuarų pagalba: nuostabiu šydu, tobulai derančia batelių pora ir pan. Pasakiškas vėrinys, apyrankė, auskarai taip pat gali būti puiki priemonė pabrėžti Jūsų individualumą ir grožį, todėl nebijokite paeksperimentuoti su aksesuarais.

Pasitarkite su pamergėm. Yra svarbu išsirinkti tokį pamergių suknelių stilių, kuris papildytų Jūsų vestuvinę suknelę ir kartu išsaugotų Jūsų individualų stilių. Renkantis spalvą galite atsižvelgti į būsimą vestuvių dekoracijų spalvų paletę arba rinktis Jums patinkančias  spalvas.

Pradėkite paieškas kuo anksčiau. Ankstyvas paukštis pagauna riebiausią kirminą, sako anglų patarlė. Tas pats galioja ir su vestuvinių suknelių nuoma. Kuo anksčiau pradėsite ieškoti, tuo labiau tikėtina, kad surasite Jums labiausiai patinkančią ir tinkančią suknelę.

Visada nuodugniai patikrinkite suknelę. Atidžiai apžiūrėkite ar nėra kokių įplėšimų, paliktų dėmių ir pan., nes grąžinant vestuvinę suknelę negalėsite įrodyti, kad buvo kitaip.

Visada sudarykite raštišką sutartį. Sudarydama sutartį Jūs būsite rami, kad vėliau neiškils jokių nesusipratimų. Sudarydama sutartį visada atkreipkite dėmesį ar siuvėjos paslaugos yra įskaičiuotos į bendrą kainą, ar reikės papildomai už tai mokėti ir ar nėra dar kokių papildomų mokesčių. Išsiaiškinkite suknelės žalos atlyginimo sąlygas, jeigu jai atsitiktų kas nors negero.  Visada atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas ir susipažinkite tiek su savo tiek su nuomos salono įsipareigojimais ir nuomos taisyklėm bei tvarka.

Neskubėkite. Matuojantis vestuvinę suknelę, būkit pasiruošusios praleisti 30-45 minutes, kad galėtumėte įsitikinti, jog viskas puikiai tinka ir dera prie Jūsų kūno formos.